X. Letní škola

X. Letní škola s didaktikou matematiky 2014

Pořádá ZŠ a MŠ Čtyřlístek, s.r.o. ve spolupráci s JČMF - SUMA, Univerzitou Palackého v Olomouci a Gymnáziem JŠ v Přerově ve dnech 20. 8. - 22. 8. 2014

INFORMACE O ZAHÁJENÍ A PRŮBĚHU X. LETNÍ ŠKOLY S DIDAKTIKOU MATEMATIKY:

Prezence účastníků X. letní školy s didaktikou matematiky proběhne ve středu 20. 8. 2014 od 13:00 hodin v kanceláři 2.34 ZŠ Čtyřlístek, s.r.o. Následné zahájení X. letní školy s didaktikou matematiky proběhne ve 14:00 hodin. Přednášky a pracovní dílny budou probíhat v době od 9:00 do 17:00 hodin. Program X. letní školy s didaktikou matematiky bude předán každému účastníkovi při prezenci. Středeční večer (20. 8. 2014)  bude založen na individuálním programučtvrteční večer (21. 8. 2014) bude možné strávit ve vinném sklípku za poplatek 280 Kč, zaplaceném při středeční prezenci.

Akce je akreditována MŠMT.

Určeno pro: učitelky a učitele MŠ (oblast rozvoje matematiky a logiky), ZŠ a gymnázií.

Obsah: didaktika matematiky - se zaměřením na praxi, RVP a matematika, vzájemná výměna zkušeností, videa z hodin, ukázky prací žáků, učitelů (burza nápadů), práce s nadanými integrovanými do tříd, integrace předmětů, práce s pomůckami systému Montessori v matematice, vítáme pracovní dílny - zajistíme papír, nůžky, pastelky ...

V rámci "Letní školy s didaktikou matematiky" proběhnou v samostatné sekci Metodické dny projektu ESF OPVK: "Matematika pro všechny" CZ.1.07/1.1.00/26.0047. Program metodických dnů: 12 hodin seminářů o metodických materiálech, 8 hodin diskuze.

Účastníkům metodických dnů se na místě proplácí ubytováníobědy a jízdné (do výše hromadné dopravy). Účastníky metodických dnů mohou být učitelé matematiky 2. stupně ZŠ a gymnázií z celé České republiky s výjimkou obce Praha.

Účastnický poplatek: 200,- Kč; pro členy JČMF 0,- Kč; pro účastníky Metodických dnů MPV 0,- Kč.

Přihláška - X. Letní škola s didaktikou matematiky 2014 - ZDE

• Přihlášku vyplňte, prosím, nejpozději do 15. 8. 2014.

Finance - ubytování, strava a další:

• Ubytování - v areálu, pokoje si objednávejte prosím individuálně na: http://www.eduha.cz (http://www.eduha.cz/hostel-ubytovani-uherske-hradiste/cenik-hostel/) nebo ubytovani@eduha.cz. Platí se na vrátnici, účastníkům metodických dnů bude proplaceno v průběhu letní školy po předložení dokladu o zaplacení.

• Obědy - možnost využití Menzy v areálu: výběr z 10 meníček v hodnotě od 62,- Kč do 120,- Kč; platí se u pokladny. Účastníkům metodických dnů bude proplaceno po předložení dokladu o zaplacení.

• Účastnický poplatek - platí se při registraci.

Podrobnější informace:

ZŠ a MŠ Čtyřlístek, s.r.o., Studentské náměstí 1531, 686 01 Uherské Hradiště,

tel.: 603 502 863 nebo na adrese: vera.olsakova@zsctyrlistek.cz

Seznam účastníků (je průběžně aktualizován):

Titul před jménem:Jméno:Příjmení:Titul za jménem:Pracoviště - adresa:Vyučuji na:Na semináři vystoupím s příspěvkem na téma:Na semináři povedu pracovní dílnu s názvem:
RNDr.EvaPomykalová
Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Lesní čtvrť 1364, 760 01 Zlíngymnázium

Bc.AndreaŠtolfová
ZŠ a MŠ Čtyřlístek,s.r.o.

Mgr.KamilaSlípková
Základní škola Vyhlídka, Valašské Meziříčí, Králova 380, 75701II.stupeň ZS

PhDr.VěraOlšáková
ZŠ a MŠ Čtyřlístek, s.r.o.II.st.ZŠMožnosti práce s nadaným dítětem v matematice
Mgr.ErikaKuncová
ZŠ ČTYŘLÍSEK

Mgr.IvanaJanková
ZŠ Čtyřlístek Uherské HradištěI. stupeň ZŠ

Mgr.OlgaŠuranská
ZŠ Zlín, Mikoláše Alše 5581.stupeň ZŠ

PhDr.EvaVondráková
Společnost pro talent a nadání - STaNkurzy pro učiteleNadaní ve světě 2014 v porovnání s ČR
Mgr.KateřinaŠáchová
Základní škola a mateřská škola Čtyřlístek s. r. o.II. stupeň

Mgr.VeronikaFlídrová
ZŠ Zlín, Dřevnická 1790

Mgr.MilenaBendová
Základní škola Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 836II. stupeň ZŠ

prof. RNDr.JosefMolnárCSc.PřF UP, 17. listopadu 12, OlomoucVystoupím v rámci MPV
Mgr.JanRaška
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29, 750 11 PřerovgymnáziumProjekty ESF pro zájemce o matematiku.

PavlínaKotačková
ZŠ Čtyřlístek Uherské HradištěI.stupeň ZŠ

Mgr.GabrielaPavlíková
ZŠ Čtyřlístek Uh. HradištěII. stupeň ZŠ