Výšlap na Rochus

vytvořeno: 11.12.2016, před 2 roky v rubrice Aktuality - fotogalerie [DOPLNIT TEXT]

Naši druháci si 5. prosince udělali výšlap na Rochus, kde je čekal bohatý program.  Mikuláš chodí již 5. prosince, a proto na děti čekal v Park Rochus bohatý tématický program. Děti se opět setkaly s Mikulášem, čertem a andělem. Děti zde ochutnaly tradiční vánoční pokrmy, seznámily se s výrobou šustěných panenek a dřevěného Betléma, a také na vlastní oči viděly, jak se předlo na kolovrátku. Byl to moc příjemný výšlap, který byl zakončen ještě příjemněji. Na děti ve škole čekali deváťáci, kteří si pro nás připravili program i nadílku.