Vyhodnocení sběru papíru a elektroodpadu

vytvořeno: 25.10.2015, před 2 roky v rubrice Aktuality - fotogalerie jsme ekologičtí

V pátek 23. 10. 2015 naše škola - zejména žákovský parlament uspořádal sběr papíru a elektroodpadu. Na naší schůzce na začátku října jsme se domluvili, kdo bude mít jednotlivé úkoly na starost.

Nejmladší členové žákovského parlamentu - a to Petr Beneš a Pavlína Janková se ujali tvorby plakátu k akci - zapojili celou třídu a výsledek jejich práce opravdu stál za to!

Markus Zimák z páté třídy se ujal tvorby letáku v elektronické podobě, tyto letáky roznesly Alex Kočicová a Bára Zapletalová firmám sídlící ve stejné budově jako naše škola.

Samotný sběr papíru, vážení a zapisování jsme nechali v koordinaci Adama Trna, Broňka Dobřeckého, Richarda Jakeše a Markuse Zimáka.

Nejlepší sběratelkou se stala žákyně 5. třídy Vanesa Miklová, ta bude v nejbližších dnech odměněna.

Celkově jsme naplnili 8 sběrných boxů a 1,5 popelnice s elektoodpadem.

Všem zúčastněným velký DÍK!

Veronika Šobáňová