Veletrh vědy a výzkumu Univerzity Palackého v Olomouci

vytvořeno: 20.6.2014, před 3 roky v rubrice Aktuality - fotogalerie V pátek 20. 6. 2014 navštívili žáci naší školy již tradiční Veletrh vědy a výzkumu Univerzity Palackého v Olomouci. Tato akce byla určena pro žáky z kroužku Zajímavá matematika, dále pro žáky II. stupně a vítěze soutěže Úkoly Čmeldy Pepíka. Veletrh se konal nejen v prostorách Přírodovědné fakulty UP, ale také v příjemném venkovním prostředí Korunní pevnůstky. Žáci si prošli nepřeberné množství stanovišť, kde mohli plnit různé úkoly nejen z oblasti vědy a výzkumu. Součástí veletrhu bylo také vyhlášení tří nejúspěšnějších předškoláků v soutěži Úkoly Čmeldy Pepíka.