Vánoční zvoneček

vytvořeno: 8.12.2014, před 3 roky v rubrice Aktuality - fotogalerie Poslední školní akce v tomto kalendářním roce.

Vážení rodiče,

srdečně vás zveme na Vánoční zvoneček - jedná se o tradiční dílničky s vánočním zpíváním, Betlémem a občerstvením.

Těšíme se, že se ve škole určitě zastavíte 17. prosince v době od 15:30 do 18:00. Vyrábět nemusíte, ale můžete.

V souvislosti s přípravou na tuto tradiční akci, bychom vás ale ještě chtěli požádat o spolupráci.

Pokud je to ve vašich možnostech, zašlete, prosím, po dětech váš domácí kompot na vánoční nealkoholický punč pro děti, také třeba něco na vylepšení punče pro dospělé, nebo s sebou přineste na akci tácek cukroví, tyčinek, sýr, nakrájenou klobásku atd., jako vstupenku do "baru" U Zvonečku, ať naladíme duše i chutě vánočně.

Součástí Vánočního zvonečku bývají již tradičně dílničky, kde si vaše děti mohou vytvořit výrobky s tradiční vánoční tematikou. Seznam všech výrobků i s cenami naleznete ve formátu PDF níže.