Vánoční dílničky

vytvořeno: 8.12.2015, před 2 roky v rubrice Aktuality V MŠ Čtyřlístek při Uherskohradišťské nemocnici si 8.12.2015 připravili již tradiční vánoční dílničky pro rodiče a děti. Tentokrát byla součástí svátečního odpoledne i očekávaná premiéra divadelního představení "Vánoční příběh". Děti sklidily obrovský aplaus a následně si s rodiči vyrobily krásné vánoční ozdoby, sněžítka nebo skořápkové lodičky. Pro rodiče byly opět připraveny i tématické zábavné soutěže, u kterých se rozhodně nikdo nenudil. Děkujeme všem zúčastněným za příjemně strávené odpoledne plné kouzelné vánoční atmosféry.