TESTOVÁNÍ IQ

vytvořeno: 29.9.2016, před 1 rokem v rubrice Aktuality - fotogalerie přidej se k nám a otestuj si své IQ

Vážení rodiče,

v pondělí 17. 10. 2016 v 10:00 bude v naší základní škole probíhat testování IQ, které bude provádět Mensa ČR. Výsledek testu je cennou informací, která může sloužit například při rozhodování o dalším studiu, k vyhledávání nadaných dětí nebo Vás třeba zajímá, jak na to Vaše dítě je.

Testování ve škole je za snížený poplatek 150Kč. Informace o výsledku je důvěrná a dostane ji pouze testovaná osoba poštou.

Pokud máte zájem Vaše dítě přihlásit, prosím vyplňte přihlášku, kterou Vaše dítě dostalo ve škole.

Tuto přihlášku ať odevzdá Vaše dítě v kanceláři školy.

Případné dotazy směřujte na mail veronika.mikulincova@zsctyrlistek.cz

Děkujeme za spolupráci

Mgr. Veronika Mikulincová