SOUTĚŽ LOGICKÁ OLYMPIÁDA 2016

vytvořeno: 6.9.2016, před 1 rokem v rubrice Aktuality - fotogalerie Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.

Milí rodiče, tak jako minulý rok, tak i letošní je možnost, aby se Vaše děti zúčatnily soutěže LOGICKÁ OLYMPIÁDA 2016 (pořádané Mensou ČR). Každé dítě, které se chce zúčastnit, musí být doma zaregistrováno (viz info níže) U dětí mladších 15 let je potřeba pomoc ze strany rodičů při registraci. Po získání přihlašovacích údajů prosím o vyplnění a poslání třídním učitelům, neboť soutěž proběhne ve škole v rámci výuky. Registraci prosím proveďte nejpozději do 15.9.2016 a návratky odevzdejte třídním učitelům do 20.9.2016. Pro případné dotazy pište na veronika.belaskova@zsctyrlistek.cz

Každý, kdo chce soutěžit, se musí během srpna a září zaregistrovat. Registrace z minulých let nejsou platné!!!! Celý proces je velmi jednoduchý. Na e-mailovou adresu bude soutěžícím zasláno jejich heslo a veškeré informace o soutěži. Každý účastník proto potřebuje mít platný a jedinečný email, samozřejmě, že může i použít email rodičů. V případě potřeby lze e-mail snadno založit na některém ze známých serverů, např. www.seznam.cz. Nově založený email prosím aktivujte prvním přihlášením před registrací do soutěže.

Soutěžící se registrují na stránce www.logickaolympiada.cz -Vstup do soutěže - předškolní věk, žáci a studenti ZŠ a SŠ vyplněním osobních údajů - email, jméno, škola, třída, kategorie, případně nepovinně adresa a telefon. Rodiče dětí mladších 15 let poprosíme i o souhlas s použitím osobních údajů dětí pro účely soutěže. Do několika minut po registraci systém vygeneruje přihlašovací heslo, které bude sloužit ke vstupu do profilu soutěžícího a především pro přihlášení se do základního kola soutěže, které se bude vyplňovat on - line (ve škole).