Projektový den Voda

vytvořeno: 21.5.2017, před 1 rokem v rubrice Aktuality - fotogalerie V pátek 5. května se žáci prvního stupně zúčastnili projektového dne Voda. Bylo krásné slunečné počasí, proto nám nic nebránilo vydat se na cestu za poznáním. Byli jsme rozděleni do pěti smíšených skupin. Naše putování začalo u školy, odkud jsme se vydali podél Moravy, při Baťově kanále až k nádržím v Babicích, kde jsme společně posvačili. Naším cílem byl ale rybník ve Starém Městě. Tam na nás čekaly úkoly připravené našimi paními učitelkami a spolužáky z deváté třídy. V průběhu týdne jsme obdrželi od členů týmů informace potřebné k jejich splnění. Stanoviště pojmenované podle témat, kterých se týkaly, byly celkem čtyři - Baťův kanál, Štěrkopísky, Vodstvo - anglicky, Řeka Morava - zeměpisně. Pracovali jsme s velkým nasazením. Společně jsme v týmech plnili jak vědomostní, tak pohybové úkoly. Všichni jsme si užili pěkný den a odnesli si z něj spoustu poznatků, zážitků a úsměvných chvil. Vítěz může být ale jeden. Tentokrát jím byl tým - The Ducks pod vedením paní učitelky Petry. Ještě jednou gratulujeme!