Potravinářský průmysl ČR v osmé třídě

vytvořeno: 22.4.2016, před 3 roky v rubrice Aktuality - fotogalerie Pekárny, mlékárny, čokoládovny a další

V pátek, 15. dubna, jsme se s žáky osmé třídy přenesli na ochutnávku českých potravinářských výrobků. Orion, Opavia, Olma, Delta, Topek...to je jen zlomek známých českých potravinářských firem. S žáky jsme si nachystali nejznámější potravinářské výrobky od značek Opavia, Orion, Racio, a už jsme jen ochutnávali a bodovali. Nejvíce bodů získaly výrobky od značky Opavia, konkrétně výrobky Zlaté polomáčené či Bebe sušenky. Došlo také na ochutnávku domácích vepřových klobásek.