Pevnost poznání - Klub nadaných

vytvořeno: 18.9.2015, před 3 roky v rubrice Aktuality - fotogalerie Interaktivní muzeum vědy Univerzity Palackého v Olomouci

Klub nadaných ​při ZŠ a MŠ Čtyřlístek, s.r.o., ​pořádá poznávací zájezd v ​úterý 29. 9. 2015 do Pevnosti poznání v Olomouci.

Cena: 250 Kč (cena zahrnuje vstup do pevnosti, dopravu vlakem do Olomouce, dopravu tramvají po Olomouci); dále je možné dokoupit teplý oběd za 80 Kč​.

Harmonogram:

8:10                     Odchod od školy

9:00 až 10:04      Jízda vlakem do Olomouce

​10:30                   Pevnost poznání

12:00 až 12:30    Oběd

12:30 až 13:30     Pevnost poznání

13:55                   Odjezd

14:59                    Návrat na vlakové nádraží v Uherském Hradišti (děti odvedeme do školní družiny)

Co s sebou:

• dobrou náladu
  • pití
  • svačinu
  • pokud je Vašemu dítěti více jak 10 let, je třeba mít průkazku se jménem, fotkou, a datem narození nebo rodným číslem (v případě, že nebudete mít, může průvodčí požadovat doplacení plného jízdného - tím pádem bychom požadovali po Vás)
  • pokud neobjednáváte dítěti teplý oběd, je třeba přibalit oběd

​   ​

​Pedagogický dozor:

• PhDr. Věra Olšáková - ředitelka školy
  • Mgr. Veronika Šobáňová - učitelka​

​Akce je určena pro žáky 2. až 9. třídy a to i pro zájemce, kteří nenavštěvují Klub nadaných.

Závazná přihláška zde - peníze a případnou přihlášku v listinné podobě odevzdejte nejpozději 24. 9. 2015 ​​v kanceláři školy. Vstupenky i jízdenky se budou kupovat předem, proto není možné storno. Pokud si budete chtít vyzvednout dítě na nádraží v Uherském Hradišti, prosím, buďte dochvilní, ihned po příjezdu vlaku odcházíme do školy.