Organizace TV 2. stupeň

vytvořeno: 31.3.2015, před 3 roky v rubrice Aktuality - fotogalerie v příloze naleznete i harmonogram na jednotlivé týdny + rozpis stanovišť

Vážení rodiče,

v letošním roce jsme se rozhodli rozšířit nabídku sportovních aktivit v hodinách tělesné výchovy 2. stupně. Věříme, že tento krok zatraktivní ještě více hodiny tělesné výchovy a také to rozšíří Vašim dětem okruh sportů, které mohou i ve svém volném čase vykonávat.

Od dubna do června proto budeme v aktualitách na webu naší školy zveřejňovat harmonogram pro konkrétní měsíc (duben, květen, červen). Stejně tak se tyto informace žáci mohou dočítat na nástěnce v 1. patře naší školy, která je umístěná vedle sedmé třídy.

Veronika Šobáňová