Ohlédnutí za vánočním Zvonečkem

vytvořeno: 8.1.2017, před 9 měsíci v rubrice Aktuality - fotogalerie 20. 12. 2016 se uskutečnil tradiční vánoční Zvoneček. Všichni návštěvníci si užili předvánoční atmosféru. Děti ti vyrobily řadu povedených výrobků, rodiče poseděli v kavárničce a kouzlo celého odpoledne podtrhla skvělá vystoupení. Navštívil nás Tomáš Mikulec, který nás při svém pěveckém čísle přesvědčil, že mu to skvěle hraje a zpívá. Pozadu nezůstali ani naši žáci, nejdříve nás vánočně naladil svými koledami Pěvecký kroužek pod vedením paní učitelky Eriky, následovalo velmi energické vystoupení žáků čtvrté třídy, kteří to pod taktovkou paní učitelky Aleny rozjeli na ukulele, a v neposlední řadě Divadelní kroužek, který si pro nás přichystal překvapení. Děkujeme všem za účast a jsme rádi, že se k nám vrací i naši absolventi. Těšíme se zase za rok….Na viděnou.