Odpoledne pro tatínky

vytvořeno: 18.6.2015, před 2 roky v rubrice Aktuality Dne 18.6. Mateřská škola Čtyřlístek při Uherskohradišťské nemocnici uspořádala zábavné odpoledne k příležitosti oslav "Dne otců"

18.6. se na hřišti Mateřské školy při UH nemocnici uskutečnilo další zábavné odpoledne - tentokrát bylo věnováno právě tatínkům. Děti si pro tatínky připravily veselé básničky a vlastnoručně vyrobené dárky. Na programu samozřejmě nechyběly veselé soutěže a hry, do kterých se s chutí zapojili nejen tatínci, ale i všechny odvážné maminky. Odpolední program jsme zakončili společným posezením u ohně. Akce byla velmi vydařená a děti byly opět plné dojmů a radosti.