III. dětská vědecká konference

13.11.2014

Dne 11. 11. 2014 naše škola úspěšně uspořádala třetí ročník Dětské vědecké konference.

Akce to byla skutečně velkolepá - aktivně se jí zúčastnilo více než 80 přednášejících (a jejich početný doprovod, takže naše škola opět praskala ve švech), z nichž letos někteří přijeli nejen ze sousedních okresů, ale dokonce až ze zahraničí (konkrétně z Bratislavy), takže s hrdostí můžeme tentokrát k oficiálnímu názvu konference přidat slovo "mezinárodní".

Přednášky a následné diskuze probíhaly paralelně ve čtyřech sálech/třídách, podpořit nás přijeli zástupci Palackého univerzity v Olomouci a Mensy ČR.

Tímto velmi děkujeme všem žákům a studentům, kteří vystoupili se svým příspěvkem, jejich učitelům, kteří jim s přípravou pomáhali, spolužákům, kteří je přijeli podpořit a vůbec všem, kteří se na organizaci a výborném průběhu této akce podíleli.