III. ročník Dětské vědecké konference

vytvořeno: 14.9.2014, před 3 roky v rubrice Aktuality - fotogalerie Konference je určena pro žáky I. a II. stupně základních škol a pro studenty nižších ročníků středních škol a to z blízkého i dalekého okolí (na minulý ročník se svými příspěvky například přijeli studenti až z Brna, takže další hranicí je pokusit se o mezinárodní účast).

3. ročník Dětské vědecké konference se uskuteční v exkluzivním pětijedničkovém termínu 11. 11. 2014 v budově naší školy. Opět můžeme s hrdostí potvrdit, že patronaci nad touto akcí převzala Palackého Univerzita v Olomouci, jejíž zástupci přislíbili nejen účast na slavnostním zahájení, ale také navštíví některé přednášky, takže se můžeme těšit na opravdu akademickou atmosféru a úroveň.

Čtěte více