Den Země v Kovosteelu

vytvořeno: 27.4.2015, před 3 roky v rubrice Aktuality - fotogalerie Dětská vědecká kavárna

V sobotu 25. 4. 2015 se v areálu firmy Kovosteel ve Starém Městě uskutečnil jako každoročně Den Země. Naše škola se na této akci prezentovala s Dětskou vědeckou kavárnou.

Návštěvníci měli možnost vyzkoušet si velké množství hlavolamů, zapojit jednoduché elektrické obvody, seznámit se se zajímavými stavebnicemi a počítačovými hrami rozvíjejícími logické myšlení. Novinkou byla tzv. Čichaná a zájemci také nahlédli do mikroskopů s připravenými preparáty.

Zapojili se v hojném počtu jak děti, tak také někteří dospělí. Pro nejmenší měly paní učitelky z mateřské školy nachystanou  spoustu poutavých aktivit.