Den pro rodinu 2015

vytvořeno: 10.6.2015, před 3 roky v rubrice Aktuality - fotogalerie Uskutečněný v sobotu 6. června 2015 v areálu Uherskohradišťské nemocnice ...

V sobotu 6. června několik z nás reprezentovalo naši školu a školky na Dnu pro rodinu, který pořádala Uherskohradišťská nemocnice ve svém areálu. U našeho stánku si děti (a dokonce i někteří rodiče) mohli vyrobit korálky z barevných těstovin, nazdobit keramický čtyřlístek, nechat pomalovat obličej, prohlédnout biologické preparáty v mikroskopu, hádat připravené vůně a také vyzkoušet pár chemických pokusů.

Den probíhal tak příjemně, že jsme si ani nevšimli, že se blíží ukončení celé akce, takže poslední zvídaví návštěvníci museli být od našeho stanoviště téměř rozehnáni, abychom vše stihli včas sbalit a naložit do auta – celkově můžu říct, že to byla výborná akce, která se líbila jak návštěvníkům, tak i nám „účinkujícím“ a všem zpříjemnila prosluněnou červnovou sobotu.

​Mgr. Radek Nesiba