Coca-cola cup 2015/2016

vytvořeno: 5.10.2015, před 2 roky v rubrice Aktuality - fotogalerie Fotbalový turnaj žáků II. stupně

V pondělí 5.10.2015 proběhl fotbalový turnaj škol druhého stupně. Naše škola se jej zúčastnila poprvé v historii a od učitelů z jiných škol jsme sklidili obdiv, že jsme se naskládali. Našimi soupeři byli ZŠ Kunovice U Pálenice, ZŠ Sportovní UH, ZŠ Uherský Ostroh (který se ráno omluvil z důvodu nedostatečného počtu hráčů!). První zápas jsme hráli s Kunovicemi, kdy po vyrovnaném průběhu rozhodla schopnost proměňovat gólové příležitosti, v čemž byli žáci z Kunovic lepší. Prohráli jsme 5:3. S hráči ze sportovních tříd, hrajících pod FC Slovácko (za dorost a ligové žáky) jsme nebyli schopni držet krok a prohráli velkým rozdílem (stejným jako žáci z Kunovic). Přesto jsme předvedli ukázkovou bojovnost a chuť podat výkon na hranici našich možností, čímž jsme všechny účastníky příjemně překvapili. Obsadili jsme třetí místo a moc nechybělo ještě k lepšímu výsledku. Děkujeme všem reprezentantům naší školy za vzornou reprezentaci.