Co potřebuje díte v MŠ

DOMÁCÍ OBUV:

Pohodlná zdravotně vyhovující domácí obuv, kterou  si dovede dítě samo obouvat a která se nevyzouvá. (Nejsou vhodné nazouváčky a crocsy.)

OBLEČENÍ DĚTÍ  :

Pohodlné  oblečení, ve kterém se dítě cítí nejlépe (hrací kalhoty, tenké tepláky, kraťasy, sukýnky, zástěrky…) + náhradní oblečení, do kterého se může dítě v případě potřeby převléct (spodní prádlo, ponožky (punčocháče), tričko a tepláky.

OBLEČENÍ NA ODPOČINEK DĚTÍ:

Pyžamo nebo volnější pohodlné tričko.

OBUV NA POBYT VENKU:

Tenisky. Do deštivého počasí gumáky a pláštěnku (pro případ potřeby necháme uloženy v šatně-podepsat !). V zimním období teplejší nepromokavou obuv.

SPORTOVNÍ OBLEČENÍ PRO POBYT VENKU:

Do skříňky vložte dětem oblečení, které mohou ušpinit (od trávy, bahna) při pobytu venku. Při chladnějším počasí , popř.rukavice,čepice,šála.

TOALETNÍ POTŘEBY:

•        Kartáček na zuby
  •        zubní pastu
  •        papírové kapesníčky v krabičce, kuchyňské utěrky, vlhčené ubrousky, papírové kapesníčky

Dětem, prosím, dávejte takové oblečení, které si z větší části zvládnout samostatně oblékat  a zároveň nebudou mít strach si je ušpinit. POKUD JE TO MOŽNÉ, PODEPIŠTE DĚTEM VEŠKERÉ  OBLEČENÍ I OBUV.