Chlupatý týden

vytvořeno: 28.4.2017, před 1 rokem v rubrice Aktuality Od 24.4. do 28.4. se v MŠ Čtyřlístek při Uherskohradišťské nemocnici děly velké věci - společně jsme zde prožívali CHLUPATÝ týden aneb týden domácích mazlíčků. Během týdne jsme tvořili společný projekt, jehož součástí byly i každodenní návštěvy různých druhů zvířat. Školku navštívili čtyři různí pejsci, kočka, morče, křeček, rybička a dokonce rovnou čtyři želvy. Děti se dozvěděly spoustu nových informací o chovu jednotlivých zvířat a získaly nové zážitky a zkušenosti. Projektový týden se velmi vydařil a děti budou ještě dlouho plné dojmů.