Children centre

„Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.“
– Charles Farrar Browne-

....přijďte se nechat inspirovat i vy za naší rodilou mluvčí Gretchel Mae Arcenas

Jsme jediná mateřská škola v Uherském Hradišti, která se věnuje intenzivní výuce jazyka anglického s rodilým mluvčím. Oddělení MŠ i metody, které při výuce jazyka anglického využíváme, jsou akreditovány MŠMT. Jsme si vědomi toho, že děti mají dostat to nejlepší a nejkvalitnější vzdělání, proto je naše lektorka tou nejlepší volbou.

Vzhledem k tomu, že výuka jazyka anglického patří k nejžádanějším v současné době, připravili jsme možnost navštěvovat odborně vedené lekce i pro děti mladší.

• Toddler section (děti mladší 3 let))

- v každé sekci pouze 7 dětí, což umožní individuální přístup

- nejúčinější metoda právě u nás

- na děti mluvíme celou dobu pouze anglicky

- metoda Wattsenglish ( akreditováno MŠMT)

- výuka probíhá formou her, básniček, písniček se spoustou pomůcek a interaktivních prvků

- děti se učí cizí jazyk stejně přirozeně jako jazyk mateřský

- výukové materiály pro každé dítě (pracovní sešit, DVD,CD)-Wattsenglish

- výuka je velmi intenzivní

- návaznost na mateřskou školu Aacademic school (English class) a základní školu Academicschool

- cílem je připravovat děti ke zkouškám Cambridge (ve 12 letech)

- po celou dobu jste přítomni ve výuce s dítětem

- délka jedné lekce je 45 minut

- v případě zájmu je možno pokračovat i v průběhu letních prázdnin

- první ukázková hodina ZDARMA

Kdy bude výuka probíhá:

Toddler section (děti maldší 3 let):

• ​čtvrtek - 10:30 - 11:15

CENA:

• 2.400,--/ 1 x týdně

​Uvedená cena je za lekce, které proběhnou od ledna do června 2018. Cena je uvedena včetně výukových materiálů (pracovní sešit+DVD).

Více informaci na: andrea.stolfova@zsctyrlistek.cz, nebo 775 983 440

Přihlásit své děti můžete zde