Exkurze v Zoo Lešná
před 9 dny, 10.10.2017

Exkurze v Zoo Lešná

V úterý 10.10. se děti ze všech mateřských škol Academic School vydaly na celodenní výlet do ZOO Zlín Lešná. I přes pošmourné počasí si děti tuto poučnou výpravu velmi užily, dozvěděly se mnoho nového, utužily své kamarádské vztahy a odvezly si krásné zážitky, které jsou s pozorováním zvířat vždy spjaté.

Exkurze v KOVOZOO
před 1 měsícem, 14.9.2017

Exkurze v KOVOZOO

Ve čtvrtek 14.9. se děti z MŠ při Uherskohradišťské nemocnici vydaly na poučnou a zábavnou výpravu do oblíbené KOVOZOO. V areálu byl pro děti připraven zábavný výukový program, ve kterém jsme si zopakovali, jak správně třídit odpad, pak nás čekala zábavná prohlídka areálu a mnoho dalšího. Děti si akci velmi užily a odcházely plné dojmů a zážitků.

Exkurze u hasičů
před 5 měsíci, 26.5.2017

Exkurze u hasičů

V pátek 26.5. MŠ Čtyřlístek při Uherskohradišťské nemocnici zažila exkurzi u hradišťských hasičů. Děti si mohly vyzkoušet hasičskou výstroj, prohlédnout si vozy, poslechnout si poplach a další zajímavosti. Všichni z exkurze odcházeli plní dojmů a nových zážitků.

Odpoledne pro maminky
před 5 měsíci, 24.5.2017

Odpoledne pro maminky

Ve čtvrtek 18.5. se v MŠ Čtyřlístek při Uherskohradišťské nemocnici konalo tradiční "Odpoledne pro maminky". Děti si připravily pásmo plné básniček, písní, krátkých scének a tance. O radost, smích i slzičky dojetí nebyla nouze. Po skončení besídky proběhlo předávání dárků maminkám a také dílničky, kde si děti mohly vyrobit drobnosti na památku. Celá akce se velmi vydařila a všichni odcházeli nesmírně spokojení a naplnění láskou a štěstím.

Výlet do ZOO Zlín Lešná
před 6 měsíci, 3.5.2017

Výlet do ZOO Zlín Lešná

Ve středu 3.5. MŠ Čtyřlístek při Uherskohradišťské nemocnici a MŠ Čtyřlístek - Mařatice společně vyrazili na celodenní výlet do zlínské zoo. Počasí přálo, prohlídka byla velmi zábavná i poučná. Děti si užily i jízdu vláčkem a každý si kromě suvenýrů odnesl mnoho nezapomenutelných zážitků.