Zábava v herně
před 5 dny, 11.1.2018

Zábava v herně

Ve čtvrtek 11.1. se děti z MŠ při Uherskohradišťské nemocnici vydaly do Dětského centra Štěpnice. Užili jsme si tak zábavné dopoledne v herně plné smíchu, radosti a dovádění. K dispozici nám bylo nepřeberné množství prolézaček, skluzavek a dalších atrakcí, na kterých se děti do sytosti vyřádily. Všichni si zaslouží velikou POCHVALU - každý se choval vzorně a ohleduplně k menším návštěvníkům herny.

Dopoledne s andílkem
před 26 dny, 21.12.2017

Dopoledne s andílkem

Ve středu 20.12. MŠ při Uherskohradišťské nemocnici tradičně navštívil andílek Stříbrovlásek, který dětem přinesl bohatou vánoční nadílku. Užili jsme si tak dopoledne plné zábavného hledání, následně velkého překvapení a radosti. Velmi děkujeme všem rodičům, kteří se v letošní vánoční nadílce angažovali - ta dětská radost a překvapení skutečně stála za to.

Mikulášská nadílka v MŠ
před 1 měsícem, 6.12.2017

Mikulášská nadílka v MŠ

Ve středu 6.12. navštívil MŠ při Uherskohradišťské nemocnici Mikuláš se svou družinou. Děti pro Mikuláše vyrobily mnoho krásných dárečků, zazpívaly mu koledy a přednesly několik básniček.Mikuláš dětem četl ze své knihy a jeho pomocník anděl dětem rozdal drobné balíčky.Učíme se Mikuláše vnímat jako kamaráda všech dětí, který má dobré srdce a chválí za vše, co se dětem v uplynulém roce povedlo. Děti si odnesly krásný a magický zážitek. Celá nadílka se obešla bez slziček a byla plná svátečního klidu a radosti.

Adventní čas - je tady zas
před 1 měsícem, 4.12.2017

Adventní čas - je tady zas

V pondělí 4.12. se děti z MŠ Mařatice a MŠ při Uherskohradišťské nemocnici zúčastnily dopoledního výletu na Rochus aneb "Adventní čas - je tady zas". Dozvěděli jsme se mnoho nového o tradičních zvycích a lidových tradicích a odnesli jsme si mnoho kouzelných zážitků.

Výprava za štěňaty
před 2 měsíci, 9.11.2017

Výprava za štěňaty

Ve čtvrtek 9.11. se děti z MŠ při Uherskohradišťské nemocnici vydaly na výpravu do Kněžpole. Cílem naší cesty byla návštěva rodiny Zubalíkových, kterým doma řádí 11 krásných štěňátek. Během dopoledne jsme se seznámili s péčí o taková štěňátka, pomazlili jsme je, krmili jsme jejich maminku a odnesli jsme si krásný milý zážitek. Děkujeme paní Zubalíkové za trpělivost a ochotu - bylo to super!