Exkurze u policie ČR
před 3 měsíci, 2.2.2018

Exkurze u policie ČR

V pátek 2.2. se děti z MŠ při Uherskohradišťské nemocnici vydaly na zajímavou policejní exkurzi. Během tohoto výchovně - vzdělávacího dopoledne si každý mohl vyzkoušet několik policejních pomůcek, prohlédnout si stanici, včetně cely a plnit zábavné úkoly. Dětem se exkurze velmi líbila a odnesly si mnoho nových zážitků a poznatků.

Výlet na farmu
před 3 měsíci, 24.1.2018

Výlet na farmu

Ve středu 24.1. se děti z MŠ při Uherskohradišťské nemocnici vypravily za zvířátky. Navštívili jsme farmu "Na Haldě" v Boršicích, kde nás čekal celodenní program. Nejprve si děti prohlédly zvířata, následně pro nás byl připraven vynikající oběd, odpoledne jízda na koni a závěr výletu jsme si užili na hřišti a krmením dalších zvířat. Děti byly spokojené, unavené, vyřáděné a hlavně pak šťastné.

Zábava v herně
před 4 měsíci, 11.1.2018

Zábava v herně

Ve čtvrtek 11.1. se děti z MŠ při Uherskohradišťské nemocnici vydaly do Dětského centra Štěpnice. Užili jsme si tak zábavné dopoledne v herně plné smíchu, radosti a dovádění. K dispozici nám bylo nepřeberné množství prolézaček, skluzavek a dalších atrakcí, na kterých se děti do sytosti vyřádily. Všichni si zaslouží velikou POCHVALU - každý se choval vzorně a ohleduplně k menším návštěvníkům herny.

Dopoledne s andílkem
před 4 měsíci, 21.12.2017

Dopoledne s andílkem

Ve středu 20.12. MŠ při Uherskohradišťské nemocnici tradičně navštívil andílek Stříbrovlásek, který dětem přinesl bohatou vánoční nadílku. Užili jsme si tak dopoledne plné zábavného hledání, následně velkého překvapení a radosti. Velmi děkujeme všem rodičům, kteří se v letošní vánoční nadílce angažovali - ta dětská radost a překvapení skutečně stála za to.

Mikulášská nadílka v MŠ
před 5 měsíci, 6.12.2017

Mikulášská nadílka v MŠ

Ve středu 6.12. navštívil MŠ při Uherskohradišťské nemocnici Mikuláš se svou družinou. Děti pro Mikuláše vyrobily mnoho krásných dárečků, zazpívaly mu koledy a přednesly několik básniček.Mikuláš dětem četl ze své knihy a jeho pomocník anděl dětem rozdal drobné balíčky.Učíme se Mikuláše vnímat jako kamaráda všech dětí, který má dobré srdce a chválí za vše, co se dětem v uplynulém roce povedlo. Děti si odnesly krásný a magický zážitek. Celá nadílka se obešla bez slziček a byla plná svátečního klidu a radosti.