Aktuality - fotogalerie

Aktuálně ze Základní školy Čtyřlístek

AMFIK BUKOVINA

Vyjeli jsme,viděli jsme,užili jsme,přijeli jsme!!!!

8.třída na báječném výletě v Amfiku Bukovina.

Den v nemocnici

Dnes děti 1. oddělení ŠD byly na různých odděleních nemocnice a přitom neudělaly jediný krok ze školy. Na nemocnici si jenom hrály. Naštěstí nebyl zapotřebí zásah profesionálních zdravotníků.

McDonald´s cup - okresní finále

Ve středu 4. května 2016 se uskutečnilo okresní finále McDonald´s cupu a naše škola měla zástupce v mladší kategorii. Soupeře se nám podařilo pořádně potrápit a nebýt prohospodařené výhry se Sportovkou (vedli jsme o dva góly a vyrovnávací gól padl těsně před závěrečným hvizdem) či vyšší výhry s Dolním Němčí, mohli jsme bojovat o medailové pozice. Ale přesto je šesté místo  z celého okresu velmi pěkné a všem našim hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

McDonald´s cup 2016 - postup mladších

Ve čt 28. a v pá 29.4.2016 se uskutečnilo okrskové kolo škol ve fotbale. Naše škola na turnaji obsadila jak mladší, tak starší kategorii. Po velmi bojovném výkonu našich žáků a žákyň se naší mladší kategorii podařilo dostat mezi čtyři nejlepší týmy a postoupit na stadion v Uherském Hradišti, který se uskuteční ve st 4.5.2016. Děkujeme všem reprezentantům školy za předváděné výkony.