Akční policejní dopoledne

vytvořeno: 26.5.2016, před 2 roky v rubrice Aktuality Ve čtvrtek 26.5. MŠ Čtyřlístek při Uherskohradišťské nemocnici navštívila Police ČR. Pro děti byl připraven zábavný a naučný program, ze kterého si každý odnesl nezapomenutelný zážitek. Děti si mohly zkusit policejní oblečení, prohlédly si policejní auto, dozvěděly se mnoho nového a viděly ukázku poslušnosti policejních psů, a také zásah na zloděje, který měl bez pochyby největší úspěch. Závěrem každý dostal razítko za statečnost, omalovánky a další drobné dárečky na památku. Děti se náramně bavily a po celý zbytek dne nemluvily o ničem jiném. Děkujeme moc !