Akce pro kluky

vytvořeno: 7.4.2015, před 3 roky v rubrice Aktuality - fotogalerie Akce školního klubu v březnu

Aby chlapci, více technicky zaměření, nepřišli zkrátka, proběhlo na začátku března první kolo v Mine craftu. Účastnili se žáci 4. třídy. Zjistili jsme, že tuto hru nemůžeme stáhnout na školní počítače a nálada ihned poklesla k bodu mrazu. Jenže, my máme super starší spolužáky a tak pohotově vymysleli jinou, dosažitelnou hru. Bylo fascinující pozorovat plné zaujetí a soustředění nejen soutěžících, ale i jejich starších kamarádů. Velký dík Martinu Janásovi z 8. třídy za organizaci a pomoc.