1. apríl = učí žáci

vytvořeno: 5.4.2016, před 2 roky v rubrice Aktuality - fotogalerie akce žákovského parlamentu

Prvního dubna se v 5. - 7. třídě vyučovalo netradičně. Žáci, kteří se dobrovolně přihlásili a zodpovědně se chopili přípravy na hodinu, v tento den vyučovali. Jaké jsou jejich pocity? O tom si můžete přečíst níže.

Učil jsem matematiku v 7. třídě. Byla to zábava a klidně bych si to ještě zopakoval a i když tempo měl každý své, tak jsme to spolu zvládli. Tato akce byla opravdu dobrý nápad. (David Hublar, 8. třída)

Akce se mi velice líbila, byla to zábava a dal bych to i víckrát v roce. Dva moji spolužáci nás první hodinu učili angličtinu celou dobu to byla zábava. (Oliver Jan Brisuda, 7.třída)

Zkusil jsem jaké je to učit angličtinu v 6. a 7. třídě, byla to sranda. Možná jsem si to mohl ještě lépe připravit, ale já jsem si to užil, takže to bylo super. (Tomáš Franko, 7.třída)

Učení žáků se mi líbilo. Děti byli hodné a aktivní. Rád bych si tuto zkušenost někdy zopakoval. (Matyáš Koziel, 6. třída)